služby

 

NABÍZÍM

Poradenství a konzultace v oblasti interiérového designu v bytových i komerčních prostorách. Kompletní zakázka obvykle obsahuje tyto kroky - úvodní konzultace, vytvoření základního konceptu prostoru (materiály, barvy, textury, tvary...), prvotní návrh (3D vizualizace), úprava návrhu (výstupem jsou finální fotorealistické vizualizace). Dalšími individuálními činnosti mohou být - kótované výkresy pro výrobu nábytku, nákupní seznam doplňků, spotřebičů, jednotlivých kusů nábytku apod., asistovaný nákup či autorský dozor nad realizací zakázky.

 

foto_web_3

 

Konzultace - interiér již máte z velké části zařízený, ale máte pocit, že mu stále něco chybí. Můžou to být vhodné dekorace, doplňky v podobě bytového textilu, barevné sladění interiéru, změna dispozice nábytku apod. Obraťte se na mě, domluvíme si schůzku na místě, na základě které vám poté vypracuji návrh v podobě Konceptu - barvy, textury, doplňky a nákupní seznam doplňků a dekorací. Proměnu mohu i realizovat (na základě odsouhlaseného Konceptu změny). Vše dle vašich finančních možností.

On-line tvorba návrhů. Návrh v podobě 3D vizualizací řešeného prostoru a Konceptu. Navrhuji na základě dodaného půdorysu a fotografií.

Home staging. Úprava interiéru před prodejem.

Dekorace oslav, svateb.

Sezónní dekorace interiérů i exteriérů.

 foto_web_1

ORIENTAČNÍ CENÍK

 

Místnost od 5.000,- Kč

Kuchyňský kout a obývací pokoj od 15.000,- Kč

Interiér rodinného domu - individuálně

On-line návrhy - od 3.500,- Kč (vizualizace jednoduchého prostoru)

Asistovaný nákup – 350,- Kč/hod.

Konzultace a poradenství při tvorbě či re-designu interiéru bez tvorby grafických vizualizací 500,- Kč/hod nebo individuálně dle rozsahu.

Dekor - individuálně dle složitosti.

Úvodní konzultace - ZDARMA

Cestovné - do 20 km v ceně návrhu, nad 20 km 7 Kč/km.

 

K tvorbě ceny přistupuji vždy individuálně, pro bližší informace mne, prosím, kontaktujte.