Profil

 

Kdy jsem se stala interiérovou designerkou? Nestala. Stávám se jí každým dnem, každým nápadem, každým setkáním s klientem a každou realizací. Přesně si však pamatuji moment, kdy jsem se jí chtěla stát. V roce 2009 se mi poprvé dostal do rukou časopis REZIDENCE a interiérový design pro mne dostal zcela nový rozměr. Byl to unikát. Tenkrát jsem kouzlu interiérového designu propadla a mé nadšení pro něj stále trvá.

 

Má VIZE

INSPIROVAT lidi kolem sebe k vytváření domovů, ve kterých se budou cítit dobře a které budou MILOVAT.

 

 CTÍM

PŘIROZENOST. Na ní je založen můj přístup k tvorbě každého prostoru.  

JEDNODUCHOST. Této dávám téměř vždy přednost před složitými řešeními – i když ani těm se někdy nelze vyhnout.

OTEVŘENOST. Díky ní mohu být kreativní, přinášet neobvyklá řešení a vytvářet prostory, ve kterých se budete cítit dobře. Otevřenost však musí být OBOUSTRANNÁ. Potřebuji poznat vaše představy a přání.

  

Nejsem stylově vyhrazená. Mým cílem je vždy SPOKOJENOST KLIENTA a jeho SOULAD S PROSTOREM, který společně vytváříme.  

Mám ráda nadčasové a jednoduše pojaté interiéry. Stylově čisté i citlivě namíchané. Mám ráda zemitost, luxus umírněný prostotou, kontrasty moderního s prvky na hraně vintage stylu. Miluji krásu dřeva a teplo, které z něj vyzařuje. V kontrastu k tomuto se mi líbí i syrový vzhled betonu, který se se dřevem krásně doplňuje a vyvažuje. Mám ráda staré předměty, kterým lze dodat novou a třeba i úplně jinou podobu. Staré rámy, svícny, stolky a židle zasazené do industriálního či jakéhokoliv jiného stylu.  Můj styl je totiž plný kontrastů. Kdybych ho uměla zhudebnit, byla by to opera a rocková show zároveň, protože jedno dodává druhému smysl a zvýrazní jeho krásu.  

 Před přehlídkou designu u vás doma dám vždy přednost pohodlí, lehké ležérnosti, osobitosti. Upřednostňuji přírodní textury a neutrální paletu barev, případně neutrální barevnost s jedním výraznějším barevným akcentem. Vytvářím interiéry, ve kterých se příjemně žije a do kterých se budete rádi vracet. 

web_nový_2

 

PROČ MNE OSLOVIT?

Protože váš byt či dům je místo, ze kterého čerpáte ENERGII a které vás ovlivňuje více, než si možná myslíte. Pomůžu vám udělat z něj DOMOV, který budete MILOVAT ...